LT | EN

Kontaktai

LSEA kontaktai

Įmonė/Narys

Atstovas

E-mail

Telefonas

LSEA tarybos nariai

Lietuvos saulės energetikos asociacija

Vitas Mačiulis (prezidentas)

vitas.maciulis@gmail.com

+370 698 48934

UAB Solet Technics

Andrius Karazinas (viceprezidentas)

Andrius.karazinas@solet.lt

+370 611 56011

UAB EV sprendimai

Artūras Baltrušaitis (viceprezidentas)

arturas.balt@gmail.com

+370 657 58043

Darius Stankevičius

Darius Stankevičius

info@alternatyvienergija.lt

+370 686 58199

UAB EST LT

Žydrūnas Sinkevičius

info@estsolar.lt

+370 612 77344 

Renerga

Mindaugas Juodis

m.juodis@renerga.lt

+370  656 67515

PVEnergy

Aurelijus Celiešius

aurelijus@pvenergy.lt

+370  603 52332

LSEA nariai fiziniai asmenys

Edmundas Žilinskas

-

saulesenergija@mail.lt

+370  688 54876

Vilius Velička

-

vilius.velicka@ambersolis.lt

+370 659 94913

LSEA nariai juridiniai asmenys

UAB Saulės grąža

Tomas Šimanauskas

info@saulesgraza.lt

+370 5 200 1683

UAB Bukrita

Rimas Budinas

Rimas@bukrita.lt

+370 686 84074

UAB Soli Tek Cells

Julius Sakalauskas

julius@bod.lt

+370 612 06098

UAB Informacinių technologijų pasaulis

Tomas Levinskas

info@itpasaulis.lt

+370 600 28768

UAB Modus Energy

Brigita Mačiulytė

brigita.maciulyte@modusenergy.com

+370 698 30184

UAB Jukvas

Vaidas Juknys

info@jukvas.lt

+370 609 94909

Kauno technologijos universitetas

Saulius Gūdžius

Eef.eesk@ktu.lt

+370 37 300281

Administracija

Direktorius

Petras Mažeikis

info@lsea.lt

+370 698 12900

Direktoriaus pavaduotojas

Jonas Vaišnys

Vaisnys.jonas@gmail.com

+370 656 50906

Buhalterė

Irena Fedaravičienė

i.fedaraviciene@vasprendimai.com

+370 698 56500