Saulės elektrinių montuotojai

LSEA nariai - saulės elektrinių montuotojai

  Įmonė Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas   Internetinė svetainė
1. UAB "EV SPRENDIMAI" Artūras Baltrušaitis arturas.balt@gmail.com 8 657 58043 Taikos g. 4-1, LT-89116 Mažeikiai https://energija-visiems.lt/lt/
2. UAB "Informacinių technologijų pasaulis" Jūratė Juodelytė Algirdas Jacunskas info@sauleselektrines.lt  8 657 73 856  8 686 26 727 Medeinos g. 2-2, LT-53348 Akademijos mstl., Kauno r. sav.  http://www.sauleselektrines.lt/
3. UAB "PVEnergy" Aurelijus Celiešius aurelijus@pvenergy.lt 8 603 52332 Kuršių g. 7
LT-48107 Kaunas
http://www.pvenergy.lt/
4. UAB "Solet Technics" Tomas Ridikas tomas.ridikas@solet.lt  8 5 2363691   8 682 18379 Žirmūnų g. 139, LT-09120, Vilnius https://www.solet.lt/technics/
5. UAB "EST LT" Žydrūnas Sinkevičius  Nerijus Paklonskas info@estsolar.lt 8 612 77344 Santaikos g. 10, LT-62123 Alytus https://www.estsolar.lt/
6. UAB "Saulės grąža" Mindaugas Gerulaitis info@saulesgraza.lt mindaugas@saulesgraza.lt  8 5 200 1683  8 656 55040 SaulėtekioSaulėtekio al. 15 LT-10224,
Vilnius
224,
https://saulesgraza.lt/
7. UAB "Bukrita" Rimas Budinas Rimas@bukrita.lt 8 686 84074 Molėtų plentas 73,
LT-14259, Vilnius
http://www.bukrita.lt/
8. UAB "Soli Tek Cells" Julius Sakalauskas julius@bod.lt  8 5 263 8774  8 612 06098 Mokslininkų g. 6A, Vilnius 08412 https://solitek.eu/lt/
9. UAB "Jukvas" Vaidas Juknys info@solners.lt 8 609 94909 Aušros g. 14, LT-86357 Pašilėnai https://www.solners.lt/
10. UAB "Elektrėnų statyba" Remigijus Baltrūnas remigijus@elektrenustatyba.lt 8 624 10171 Obenių g. 6, Obenių k., Elektrėnai http://www.elektrenustatyba.lt/
11. UAB "Dogas" Aleksas Šiautkulis    Egidijus Vakarinas a.siautkulis@dogas.lt   e.vakarinas@dogas.lt  8 614 80068   8 687 27633 Ozo g. 3, LT-08200 Vilnius https://dogastermo.lt/
 

 

Konsultantai

Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas
Vitas Mačiulis vitas.maciulis@gmail.com 8 698 48934
Paullius Leonavičius paulius@enef.lt 8 671 78659