Saulės elektrinių montuotojai

LSEA nariai - saulės elektrinių montuotojai

  Įmonė Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas Adresas  Internetinė svetainė
1 UAB "EV SPRENDIMAI" Artūras Baltrušaitis arturas.balt@gmail.com 8 657 58043 Taikos g. 4-1, LT-89116 Mažeikiai https://energija-visiems.lt/lt/
2 UAB "Informacinių technologijų pasaulis" Giedrė Daukšaitė-Kuduševičė          Algirdas Jacunskas info@sauleselektrines.lt   8 664 28847   8 686 26 727 Raudondvario pl. 150-201 kab., Kaunas   http://www.sauleselektrines.lt/
3 UAB "PVEnergy" Aurelijus Celiešius aurelijus@pvenergy.lt 8 603 52332 Kuršių g. 7, LT-48107 Kaunas http://www.pvenergy.lt/
4 UAB "Solet Technics" Tomas Ridikas tomas.ridikas@solet.lt   8 5 2363691   8 682 18379 Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius https://www.solet.lt/technics/
5 UAB "EST LT" Žydrūnas Sinkevičius  Nerijus Paklonskas info@estsolar.lt 8 612 77344 Santaikos g. 10, LT-62123 Alytus https://www.estsolar.lt/
6 UAB "Saulės grąža" Mindaugas Gerulaitis info@saulesgraza.lt mindaugas@saulesgraza.lt   8 5 200 1683  8 656 55040 Saulėtekio al. 15, LT-10224, Vilnius https://saulesgraza.lt/
7 UAB "Bukrita" Rimas Budinas Rimas@bukrita.lt 8 686 84074 Molėtų plentas 73, http://www.bukrita.lt/
LT-14259 Vilnius
8 UAB "Soli Tek Cells" Julius Sakalauskas julius@bod.lt   8 5 263 8774  8 612 06098 Mokslininkų g. 6A, Vilnius 08412 https://solitek.eu/lt/
9 UAB "Solners" Vaidas Juknys info@solners.lt 8 609 94909 Aušros g. 14, LT-86357 Pašilėnai https://www.solners.lt/
10 UAB "Elektrėnų statyba" Remigijus Baltrūnas remigijus@elektrenustatyba.lt 8 624 10171 Obenių g. 6, Obenių k., Elektrėnai http://www.elektrenustatyba.lt/
11 UAB "Dogas" Aleksas Šiautkulis    Egidijus Vakarinas a.siautkulis@dogas.lt   e.vakarinas@dogas.lt   8 614 80068   8 687 27633 Ozo g. 3, LT-08200 Vilnius https://dogastermo.lt/
12 UAB "ARGO ENERGIJA" Gediminas Čijunskis info@argoenergija.lt gediminas@argoenergija.lt 8 655 00616 M.K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius http://www.argoenergija.lt/ 
13 UAB „POVERONAS“ Laurynas Trilikauskas lt@poweron.lt   8 646 65895   8 65284074 Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius https://www.poweron.lt/ 
14 UAB „Veesla“ Darius Gražys darius.grazys@veesla.com  8 685 50700 Perkūnkiemio g. 19A, 12120 Vilnius http://veesla.lt/
15 UAB "Sinergija LT" Julius Gaižauskas info@tavoenergija.com  8 620 76046 Montuotojų g. 2, LT-89101 Mažeikiai https://www.tavosauleselektrine.lt/
16 UAB „Ekoenergas“ Laimonas Melys     Vytautas Vaičiulis  laimonas@ekoenergas.lt     vytautas@ekoenergas.lt 8 607 07 940
8 607 07 930
Metalistų g. 2, LT-78107 Šiauliai https://ekoenergas.lt/
17 MB „Esolis“ Valdas Kavaliauskas valdas@esolis.lt 8 699 41991 Nemuno g. 14-113, LT-35253 Panevėžys  
18 UAB „Ignitis”  Haroldas Nausėda Haroldas.nauseda@ignitis.lt   8 699 06891  Žvejų g. 14, LT-09310 Vilnius https://www.ignitis.lt/lt/saules-energija-namams

Konsultantai

Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas
Vitas Mačiulis vitas.maciulis@gmail.com 8 698 48934
Paullius Leonavičius paulius@enef.lt 8 671 78659