Saulės elektrinių montuotojai

LSEA nariai - saulės elektrinių montuotojai

  Įmonė Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas Adresas  Internetinė svetainė
1 UAB "EV SPRENDIMAI" Artūras Baltrušaitis arturas.balt@gmail.com 865758043 Taikos g. 4-1, LT-89116 Mažeikiai https://energija-visiems.lt/lt/
2 UAB "PVEnergy" Aurelijus Celiešius aurelijus@pvenergy.lt 860352332 Kuršių g. 7, LT-48107 Kaunas http://www.pvenergy.lt/
3 UAB "Solet Technics" Tomas Ridikas tomas.ridikas@solet.lt 852363691
868218379
Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius https://www.solet.lt/technics/
4 UAB "EST LT" Žydrūnas Sinkevičius
Nerijus Paklonskas
info@estsolar.lt 861277344 Santaikos g. 10, LT-62123 Alytus https://www.estsolar.lt/
5 UAB "Saulės grąža" Mindaugas Gerulaitis info@saulesgraza.lt mindaugas@saulesgraza.lt 852001683
865655040
Saulėtekio al. 15, LT-10224, Vilnius https://saulesgraza.lt/
6 UAB "Bukrita" Rimas Budinas Rimas@bukrita.lt 868684074 Molėtų plentas 73, http://www.bukrita.lt/
7 UAB "Soli Tek Cells" Julius Sakalauskas julius@bod.lt 852638774
861206098
Mokslininkų g. 6A, Vilnius 08412 https://solitek.eu/lt/
8 UAB "Informacinių technologijų pasaulis" Jūratė Juodelytė
Algirdas Jacunskas
info@sauleselektrines.lt 865773856
868626727
Medeinos g. 2-2, LT-53348 Akademijos mstl., Kauno r. sav.  http://www.sauleselektrines.lt/
9 UAB „Green Genius“ Laimonas Dapšys laimonas.dapsys@greengenius.eu 869830184 Ozo g. 10A, LT-08200 https://greengenius.eu/lt/
10 UAB "Solners" Vaidas Juknys info@solners.lt 860994909 Aušros g. 14, LT-86357 Pašilėnai https://www.solners.lt/
11 UAB "Elektrėnų statyba" Remigijus Baltrūnas remigijus@elektrenustatyba.lt 862410171 Obenių g. 6, Obenių k., Elektrėnai http://www.elektrenustatyba.lt/
12 UAB "Dogas" Aleksas Šiautkulis
Egidijus Vakarinas
a.siautkulis@dogas.lt   e.vakarinas@dogas.lt 861480068
868727633
Ozo g. 3, LT-08200 Vilnius https://dogastermo.lt/
13 UAB "ARGO ENERGIJA" Gediminas Čijunskis info@argoenergija.lt gediminas@argoenergija.lt 865500616 M.K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius http://www.argoenergija.lt/ 
14 UAB „POVERONAS“ Laurynas Trilikauskas lt@poweron.lt 864665895
865284074
Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius https://www.poweron.lt/ 
15 UAB „Veesla“ Darius Gražys darius.grazys@veesla.com 8685 50700 Perkūnkiemio g. 19A, 12120 Vilnius http://veesla.lt/
16 UAB "Sinergija LT" Julius Gaižauskas info@tavoenergija.com 862076046 Montuotojų g. 2, LT-89101 Mažeikiai https://www.tavosauleselektrine.lt/
17 UAB „Ekoenergas“ Laimonas Melys
Vytautas Vaičiulis
laimonas@ekoenergas.lt vytautas@ekoenergas.lt 860707940
860707930
Metalistų g. 2, LT-78107 Šiauliai https://ekoenergas.lt/
18 MB „Esolis“ Valdas Kavaliauskas valdas@esolis.lt 869941991 Nemuno g. 14-113, LT-35253 Panevėžys  
19 UAB „Ignitis” Haroldas Nausėda Haroldas.nauseda@ignitis.lt 869906891 Žvejų g. 14, LT-09310 Vilnius https://ignitis.lt/lt/saules-energija-namams
20 UAB “Tenergija" Mantas Volkus mantas@volkus.lt 868708571 Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius https://t-energy.lt/
21 UAB "Profimus" Donatas Černiauskas donatas.cerniauskas@gmail.com 861225182 Ežero g. 5A-40, LT-25106 Lentvaris http://www.profimus.lt/
22 UAB “GL CO” Laimis Jokubauskas laimis@glco.eu 866313955 Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius https://glco.eu/
23 UAB “Volinta Energy” Povilas Žukaitis info@volintaenergy.com 860780189 Kaštonų g. 62, Giraitė, LT-12114 Kauno r. https://www.volintaenergy.com/
24 UAB “Zenerga” Zigmantas Vagonis info@zenerga.lt 868787177 Panevėžio g. 25C-6, LT-92310 Klaipėda https://www.zenerga.lt/

 

Konsultantai

Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas
Vitas Mačiulis vitas.maciulis@gmail.com 8 698 48934
Paullius Leonavičius paulius@enef.lt