Saulės elektrinių montuotojai

 

LSEA nariai - saulės elektrinių montuotojai

  Įmonė Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas Internetinė svetainė
1. UAB "EV SPRENDIMAI" Artūras Baltrušaitis arturas.balt@gmail.com +370 657 58043 https://energija-visiems.lt/lt/
2. UAB "Informacinių technologijų pasaulis" Jūratė Juodelytė Algirdas Jacunskas info@sauleselektrines.lt +370 657 73856  +370 686 26727 http://www.sauleselektrines.lt/
3. UAB "PVEnergy" Aurelijus Celiešius aurelijus@pvenergy.lt +370 603 52332 http://www.pvenergy.lt/
4. UAB "Solet Technics" Tomas Ridikas tomas.ridikas@solet.lt +370 5 236 3691  +370 682 18379 https://www.solet.lt/technics/
5. UAB "EST LT" Žydrūnas Sinkevičius  Nerijus Paklonskas info@estsolar.lt +370 612 77344 https://www.estsolar.lt/
6. UAB "Saulės grąža" Mindaugas Gerulaitis info@saulesgraza.lt mindaugas@saulesgraza.lt +370 5 200 1683  +370 656 55040 https://saulesgraza.lt/
7. UAB "Bukrita" Rimas Budinas Rimas@bukrita.lt +370 686 84 074 http://www.bukrita.lt/
8. UAB "Soli Tek Cells" Julius Sakalauskas julius@bod.lt +370 5 263 8774   +370 612 06098 https://solitek.eu/lt/
11. UAB "Jukvas" Vaidas Juknys info@solners.lt +370 609 94909 https://www.solners.lt/
12. UAB "Elektrėnų statyba" Remigijus Baltrūnas remigijus@elektrenustatyba.lt +370 624 10171 http://www.elektrenustatyba.lt/
13. UAB "Dogas" Aleksas Šiautkulis    Egidijus Vakarinas a.siautkulis@dogas.lt   e.vakarinas@dogas.lt +370 614 80068   +370 687 27633 https://dogastermo.lt/
14. UAB "ARGO ENERGIJA" Gediminas Čijunskis gediminas@argoenergija.lt  +370 655 00616 http://www.argoenergija.lt/

 

Konsultantai

Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas
Vitas Mačiulis vitas.maciulis@gmail.com +370 698 48934
Paullius Leonavičius paulius@enef.lt +370 671 78659