ES PARAMA TECHNOLOGIJOMS UŽTIKRINANČIOMS ATSINAUJINANČIŲ ENERGIJOS ŠALTINIŲ INTEGRACIJĄ

Daugiau kaip 8 tūkstančiai gyventojų tik per pastaruosius dvejus metus įsirengė saulės elektrines ant savo namo stogų. Lietuvoje individualių namų bei daugiabučių gyventojai įsirengdami saulės elektrines gali gauti ir valstybės paramą, tai padeda sutaupyti 35-40% saulės elektrinės įrengimo išlaidų, – sako LVPA Projektų rizikos prevencijos centro vadovas Algirdas Vaidotas.

Jis, pristatydamas galimybes pasinaudoti ES struktūrinių fondų lėšomis ir LVPA vystomus projektus, kartu su Lietuvos energetikos instituto Išmaniųjų tinklų ir atsinaujinančios energetikos laboratorijos vadovu  Dr. Virginijumi Radziukynu kviečia visus į vebinarą žaliosios energetikos tema.

Gyventojų susidomėjimas saulės energetika Lietuvoje didėja, kasmet plečiasi vėjo jėgainių parkas,  didelį atsinaujinančios energijos potencialą turi ir kietasis biokuras, šilumos siurbliai. Apie energijos saugojimo sistemas, organines srautines baterijas, išmaniuosius tinklus, ekosistemas energijai kaupti pasakoja Dr. Virginijus Radziukynas.
Kviečiame išgirsti atsinaujinančių energijos šaltinių vystymo entuziastus  LVPA paskyros Youtube kanale čia.

Šaltinis

Parašykite komentarą

lt_LTLT