Lietuvos saulės energetikos asociacijos (LSEA) Visuotinio susirinkimo anotacija

Lietuvos saulės energetikos asociacijos (LSEA) Visuotinio susirinkimo anotacija

Įvyko Asociacijos Visuotinis saulininkų susirinkimas, kuriame buvo aptarti svarbiausi LSEA klausimai ir spręstinos problemos bei vyko pasiruošimas susitikimui su Lietuvos energetikos viceministre – D. Garbaliauskaite. Visuotinio susirinkimo metu slaptu balsavimu buvo išrinkta nauja Asociacijos Taryba. Naują tarybą šiuo metu sudaro 7 asmenys (eiliškumo tvarka – atsitiktinė):

  1. Vitas Mačiulis (fizinis narys)
  2. Andrius Karazinas (UAB „Solet Technics“)
  3. Gintautas Monkevičius (fizinis narys)
  4. Mantas Volkus (UAB “Tenergija“)
  5. Donatas Černiauskas (UAB „Solnovus Group“)
  6. Vaidotas Puklevičius (Advokatų kontora WALLESS Burgienė, Rečiūnas ir partneriai)
  7. Laimonas Dapšys (UAB „Green Genius“)

Taip pat Asociacijos nariams vyko seminaras apie saulės jėgainių montavimo konstrukcijas, naujoviškas tvirtinimo prie stogų konstrukcijas bei apie kabelius saulės elektrinėms.

Po pietų pertraukos Asociacijos nariai sulaukė tokių svečių kaip APVA departamento direktorius Jonas Balkevičius, kuris detaliau papasakojo apie paramas, susijusias su saulės projektais, bei aptarė jų perspektyvas ir problemas. ESO departamento direktorius Giedrius Kvedaravičius pristatė saulės energetikų ir ESO tinklų bendravimo iššūkius. Susirinkimo pabaigoje LSEA nariai sulaukė energetikos viceministrės Daivos Garbaliauskaitės pasisakymo ir turėjo viešą diskusiją kartu apie saulės energetiką reguliuojančių įstatymų pataisų rengimo situaciją.

Visuotinis LSEA susirinkimas, seminaras bei svečių prezentacijos vyko gyvai konferencijų „Protech“ institute, Vilniuje, tačiau tiek LSEA Visuotinis susirinkimas, tiek seminaras bei svečių prezentacijos ir diskusijos Asociacijos nariams bei svečiams buvo transliuojamos ir nuotoliniu būdu.

Dalinamės seminaro – moderni izoliacija, APVA bei ESO prezentacijomis:

Dalinamės LSEA susirinkimo transliacijos vaizdo įrašu bei nuotraukomis:

Vaizdo įrašashttps://www.lsea.lt/uploads/LSEA%20vaizdo%20%C4%AFra%C5%A1as.mp4

Nuotraukos:

Parašykite komentarą

lt_LTLT