Solarplaza Summit | Baltics

Kviečiame dalyvauti „Solarplaza Summit | Baltics renginyje, kuris vyks 2023 metų kovo 16 d. Vilniuje.

Pasaulinis saulės fotovoltinių technologijų žinių ir konferencijų institutas „Solarplaza“ organizuoja 1-ąjį „Solarplaza Summit Baltics“ Vilniuje, Lietuvoje. Vietos ir tarptautiniai saulės fotovoltinės energetikos ekspertai, kūrėjai ir sprendimų priėmėjai susirinks pasidalyti žiniomis ir užmegzti ryšius, siekdami iš tiesų išnaudoti Estijos, Lietuvos ir Latvijos fotovoltinės energetikos rinkų potencialą. Prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite interaktyvioje žinių dalijimosi ir ryšių užmezgimo renginyje 2023 m. kovo 16 d., kuris vyks Vilniuje Vaidilos teatre, A. Jakšto g. 9, LT-01105.

Žemiau rasite išsamesnį renginio aprašymą, kuris taip pat matomas renginio puslapyje: http://bit.ly/3XfYOZT.

Susirinkimas, skirtas stambiems fotovoltinės energetikos rinkos dalyviams, norintiems padidinti savo pozicijas Baltijos šalių saulės energijos rinkose.

1-ajame „Solarplaza Summit Baltics renginyje įgysite svarbiausių žinių ir užmegsite ryšių, būtinų norint iš tiesų išnaudoti Estijos, Lietuvos ir Latvijos fotovoltinių elektrinių rinkų potencialą. Nors komunalinio masto projektai nėra pagrindinis Baltijos šalių identifikatorius, šiame regione yra gyvybinga savitarnos rinka. Be plataus užmojo plano didinti vietinę elektros energijos gamybą ir paklausą pasitelkiant atsinaujinančiuosius energijos išteklius ir žaliąją energiją, kita svarbi energetikos sektoriaus reforma – iki 2025 m. sinchronizuoti Baltijos valstybių elektros tinklus su kontinentinės Europos tinklais ir atsisakyti sinchronizacijos su Rusijos IPS/UPS elektros sistema. Tai bendras Lietuvos, Latvijos ir Estijos perdavimo sistemos operatorių (PSO) projektas, į kurį investuojama 1,4 mlrd. €

Baltijos šalių saulės energijos rinkoms, kurias skatina glaudžios jungtys su kaimyninėmis ir artimomis šalimis, tokiomis kaip Lenkija ir Suomija, tačiau kurioms kyla sunkumų dėl naujai prieinamų tinklo pajėgumų ir žemės sklypų projektams plėtoti trūkumo, reikia gairių ir vietos partnerystės.

Dėl to, kad renginyje dalyvauja aukšto lygio vietos ir tarptautiniai dalyviai (projektų plėtotojai, turto savininkai, investuotojai), renginio dalyviai sudaro neįkainojamą tinklą, kuriame svarbiausi sprendimų priėmėjai nori aptarti ir išnagrinėti strategijas bei naujas verslo galimybes.

Renginio vieta: „Vaidilos teatras“, Jakšto g. 9, Vilnius

Data: 2023 m. kovo 16 d.

Registraciją rasite čia.

Daugiau informacijos apie renginįhttp://bit.ly/3XfYOZT.

lt_LTLT